Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Twinform  

 

 Csevegő - csacsogó

Go down 
+4
Chi
Fummie
Brainie
Zafír
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 8:37 am

Jó kis történet Csevegő - csacsogó - Page 3 1415013262
20 éves... hmm... friss húúús Csevegő - csacsogó - Page 3 277638789
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyVas. Aug. 07, 2011 8:10 pm

Ide írom le a tegnap estét, mert se a bánatba, se az örömbe nem tartozik. Konkrétan megint ott tartok, ahol tavaly ilyenkor. Húzhatom a szám a saját hülyeségem miatt. :S
Történetünk ott kezdődik, hogy Mónikát jól elhívta egy régi barátnője az esküvőjére már legalább egy évvel ez előtt, amire hősnőnk természetesen igent mondott. Ahogy közeledett a nap, Mónika egyre kevésbé akart megjelenni, mégsem szeghette meg az adott szavát, így - egy kis menyasszonnyi rábeszélés után - megjelent a ceremónián.
A fordulat a vacsora alatt következett be, ahol is a hősnőt egy asztalhoz ültették néhány idegennel, akik, miután nagyon udvariasan bemutatkoztak, már nem is voltak - annyira - idegenek. Egy roppant kellemes megjelenésű úriember bemutatkozásakor Mónika, elmélyedve a sötét szempárban, megkérdezte az ifjút, hogy a menyasszony testvére-e ( az azonos vezetéknevű leányzóval egyetemben), mire egy elbűvölő mosoly kíséretében pozitív választ kapott.
A roppant vonzó fiatalember éppen a hősnőnkkel szemben foglalt helyet, így szegény lány képtelen volt elkerülni a sorsát - kissé döcögősen, de egyre gyakrabban kellett minél gyorsabban elkapniuk egymásról a tekintetüket, mindezt úgy kivitelezve, hogy lehetőleg senki, még ők maguk se, vegyen észre mindebből semmit. Így, tettetve az unalmat, és kicsit sem megjátszva a fáradtságot, fogyasztották el az esküvői vacsorát, közben időnként egymásra pillantgatva.
Történt egyszer, hogy a kerek asztal egész társasága szőrén-szálán eltűnt, hősnőnk pedig ott maradt a roppant vonzó ifjú hugicájával, aki, mielőtt Mónika egyet pislanthatott volna, máris ott termett a lány mellett, és belekezdett vég nélküli csacsogásába.
Egy gyors pezsgő-túra után kisétáltak kettecskén a csillagos ég alá, ahol hugicánk muszáj volt megosztania egy felettébb izgalmas és még annál is titkosabb románc részleteit hősnőnkkel. Itt derült ki az is, hogy a cserfes lány csupán 14! éves - képzelhetik a kedves olvasók Mónika meglepetését, hiszen ő 20 évesnek nézte a lányt, arról szót sem ejtve, hogy itt elkezdett gondolkozni, vajon a roppant vonó fiatalember hány éves lehet.
Azt persze kifelejtettem a történetből, hogy a roppant kellemes megjelenésű úriember mindeközben szintén a csillagos ég alatt telefonált hosszan, majd rögvest csatlakozott is kis társaságunkhoz.
Mónika szeme felcsillant, hogy na, itt az alkalom, hogy végre megismerje az ifjút, és a csillogás visszatükröződött a sötét szempárból. Az ifjú képet készített a hölgyekről, udvariasan megfogta a kezébe nyomott pezsgőspoharat, még annál is udvariasabban adta vissza, és a lányt lenyűgözte, ahogy a fiatalember kezelte a húgát.
Innentől kezdve a trió elválaszthatatlan volt, mindent együtt csináltak, sokat beszélgettek, különcködtek, hősnőnk pedig aktív, de valószínűleg nem teljesen diszkrét flörtölésbe bonyolódott a sötét szemű ifjúval, persze, csak szolid annak bátorításával. Együtt vonatoztak - elképzelni se tudják a kedves olvasók, mennyire szívet melengető volt az ifjú meleg kezeinek érintése hősnőnk mezítelen vállain -, italoztak, beszélgettek, majd hármasban indulva, de végül csak kettecskén végrehajtva a feladatot, melynek során többször is összeértek ujjaik, elengedték a kívánság lampionjukat. Hosszan nézték az egyre távolodó, ragyogó lámpást, Mónika pedig szabatosan megfogalmazott kívánságot kanyarított, míg a szeme látta a fellebbenő csodalámpást. Mosolyogva nézett össze az ifjúval, aki kedvesen megkérdezte a lánytól, mit is kívánt. Mónika erre csak annyit felelt, nem mondhatja el, mert akkor nem teljesül a kívánsága. A romantikus idill után ők hárman elszigetelődtek a mulatozó násznéptől.
Amikor a roppant kellemes küllemű ifjú elindult harapnivalót keresni, a cserfes hugica a semmiből hirtelen megkérdezte hősnőnket: " bejön neked?"
Mit lehetett erre a nem túl tapintatos kérdésre válaszolni, hősnőnk őszintén, bár kissé feszengve mosolyogva annyira felelt: " helyes fiú". A húg azt hitte, Mónika csak nem meri megmondani, hogy nem tetszik neki az ifjú, ezért Mónikának még legalább kétszer el kellett ismételnie a fent említett mondatot. Ezzel ennyiben is hagyták a témát.
Az ifjú hihetetlenül közel hajolva, meleg ujjaival véletlenül? súrolva a lány combját, kifigurázta húga héliumos lufit szerző módszerét, amitől Mónika zavarba jött, de valószínűleg ezt nem jól leplezte.
Az ifjú arra is megpróbálta rávenni hősnőnket, hogy igyon néhány kupicával, hátha így része lehet Mónika táncának látványában ( nem járt sikerrel).
Végül, mindenki nagy bánatára fél három tájban fellőtték a pizsamát, és Mónika a sarkára állt, nem hagyta magát tovább győzködni a testvérpár által, hogy maradjon. Megígérte nekik azonban, hogy megvárja velük, míg megjön a taxijuk. Hugica megkérte Mónikát, hogy egyszer menjen el egy táncversenyére, amit a lány meg is ígért neki, cserébe hugica azt bizonygatta, hogy felveszi hősnőnket facebookra, melyet korábban már a fiatalember is emlegetett. A elváláskorkor mindkettejüktől puszival búcsúzott. A roppant kellemes megjelenésű fiatalemberrel talán bensőségesebbre sikerült a búcsú, mindketten igyekeztek biztosítani a másikat arról, hogy örültek a találkozásnak. Mónika még látta, amint a taxi, benne két új ismerősével elhajtott az éjszakában.

Na, de mit is gondolt Mónika, mi lesz az ifjúval. Persze, semmi. Még egyikük sem jelölte be az említett közösségi oldalon, ja, és persze, az ifjú, valóban ifjú, a maga 20 évével.
És dupla persze, megint beleélte magát valamibe, ami nincs is, nem is lehetne, mert az ifjú nem is pesti, de mit tehet ő, amikor úgy elbűvölte az ifjú mosolya, sötét tekintete, szálas termete?

Szomi vagyok, hogy már megint ilyen hülye vagyok. Csevegő - csacsogó - Page 3 1371890812 Very Happy
Azt hittem, hogy csak jó kis esti elfoglaltság lesz, meg hát, tényleg jó ránézni, erre tessék! Én, meg a hülyeségeim...

Kíváncsi leszek, hogyan teszi be a kisregényem...

Update: a bátyó épp most jelölt be. Smile... de azért mégsem kéne ennél jobban belebonyolódnom ebbe. Nehéz is lenne.
Vissza az elejére Go down
Brainie

Brainie


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 33

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptySzer. Júl. 27, 2011 8:19 am

én még azt hiszem nem voltam, tényleg jó lehet:)
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptySzer. Júl. 27, 2011 7:40 am

Tegnap A38-on voltunk. Van egy olyan dolog, hogy Random Trip, keddenként. Összehoznak zenészeket más-más együttesből, voltatok már ilyen? Nagyon tetszett. Bár bevallom, az énekes a Carbonfoolsos Balázs volt most.
Vissza az elejére Go down
Brainie

Brainie


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 33

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyKedd Júl. 26, 2011 8:12 pm

áhháá. de egy okj-s vizsgával is ellennél szerintem. mondjuk azzal sem vesztesz semmit, ha továbbmész.
Vissza az elejére Go down
Bijjuss...

Bijjuss...


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 31

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyKedd Júl. 26, 2011 6:32 pm

Hát fősulira/egyetemre nem vesznek fel, mert sajnos nem lett elég pontom, így most egyelőre 2 éves okj, Fehérváron, Aztán majd még kiderül, hogy megyek-e még tovább...
Vissza az elejére Go down
Brainie

Brainie


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 33

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyKedd Júl. 26, 2011 3:45 pm

tyűűűha. és hova fogsz járni?
Vissza az elejére Go down
Bijjuss...

Bijjuss...


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 31

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyKedd Júl. 26, 2011 10:25 am

Hát... lassan megyek beiratkozni! Reklámszervező szakmenedzser leszek... Csevegő - csacsogó - Page 3 1149008214 Csevegő - csacsogó - Page 3 2453078570
Vissza az elejére Go down
Bijjuss...

Bijjuss...


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 31

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyPént. Júl. 22, 2011 5:21 pm

Brainie írta:
Zafír írta:


De jó, hogy itt vagy! Csevegő - csacsogó - Page 3 480358847
Bezony!! Csevegő - csacsogó - Page 3 480358847

Csevegő - csacsogó - Page 3 480358847 Csevegő - csacsogó - Page 3 3920004554
Vissza az elejére Go down
Brainie

Brainie


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 33

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyPént. Júl. 22, 2011 9:59 am

Zafír írta:


De jó, hogy itt vagy! Csevegő - csacsogó - Page 3 480358847
Bezony!! Csevegő - csacsogó - Page 3 480358847
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 7:22 pm

Bijjuss... írta:


Tudom, nem úgy értettem. Regiztem már, mikor elküldted nemrég ennek a fúrumnak a linkjét, aztán mikor ma be akartam jelentkezni sehogy sem engedte, szóval regiztem megint...

Nem voltál bent a rendszerben, szóval akkor tutira nem sikerült a regisztráció vagy nem aktiváltad, ki tudja... Rolling Eyes De jó, hogy itt vagy! Csevegő - csacsogó - Page 3 480358847
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Bijjuss...

Bijjuss...


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 31

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 5:08 pm

Zafír írta:


Újra? Mindenkinek újra kellett regizni Csevegő - csacsogó - Page 3 277638789
A nevedet meg tudom egyébként változtatni, ha akarod.

Tudom, nem úgy értettem. Regiztem már, mikor elküldted nemrég ennek a fúrumnak a linkjét, aztán mikor ma be akartam jelentkezni sehogy sem engedte, szóval regiztem megint...
Vissza az elejére Go down
Brainie

Brainie


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 33

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 1:45 pm

ma voltam állatkertben, és vannak most kistigriseeek O.O játszottak meg ilyenek, vagy negyed órán keresztül ott álltunk és olvadoztunk:D aztán a farkasoknál is elidőztünk, mert odajöttek a kerítéshez, a gyerekek meg benyűlkáltak..aztán később meg csodálkoznak ha megharapják őket.. fóka shown is voltunk, olyan ügyesek és okosak voltak!^^ tök rég voltam már állatkertben, szeintem ezért van rám ilyen nagy hatással:D csak kár hogy esett -.-
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 12:54 pm

BijjussxD írta:
Nah, csajszik, visszatértem végre. Az a legjobb, hogy nemrég minden eltűnt a könyvjelzők közül, plusz aztán itthon sem voltam vagy 2 hétig... de Fummie-tól megkaptam újra a forum linkjét. :DD (Köszi!) Szóval itt vagyok!!! Very Happy (Bár újra kellett regiznem, mert a másikkal sehogy sem akart beengedni...)

Újra? Mindenkinek újra kellett regizni Csevegő - csacsogó - Page 3 277638789
A nevedet meg tudom egyébként változtatni, ha akarod.
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Bijjuss...

Bijjuss...


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 31

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 11:27 am

Nah, csajszik, visszatértem végre. Az a legjobb, hogy nemrég minden eltűnt a könyvjelzők közül, plusz aztán itthon sem voltam vagy 2 hétig... de Fummie-tól megkaptam újra a forum linkjét. :DD (Köszi!) Szóval itt vagyok!!! Very Happy (Bár újra kellett regiznem, mert a másikkal sehogy sem akart beengedni...)
Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptySzer. Júl. 20, 2011 4:21 pm

Köszi Smile
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptySzer. Júl. 20, 2011 10:49 am

Fummie írta:
Még hétfőn hazaértem, apa csak akkor jött fel, úgyhogy csak így tudott hazahozni minket. Én viszont jól megfáztam 30 fokos melegben. Ehhez már tehetség kell. Viszont kaptam egy használt laptopot, úgyhogy ez jó. Smile
A laptophoz gratula és használd egészséggel, a megfázásodhoz pedig jobbulást...hiába, ha 30 fokban leizzadva megfújja az embert a szél, az is ugyanolyan, mintha -10 lenne...
Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptySzer. Júl. 20, 2011 9:55 am

Még hétfőn hazaértem, apa csak akkor jött fel, úgyhogy csak így tudott hazahozni minket. Én viszont jól megfáztam 30 fokos melegben. Ehhez már tehetség kell. Viszont kaptam egy használt laptopot, úgyhogy ez jó. Smile
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyVas. Júl. 17, 2011 7:54 pm

Brainie írta:
oké, majd használom a kollektív tudatot. Csevegő - csacsogó - Page 3 1149008214 Csevegő - csacsogó - Page 3 1415013262
Előre is köszi! Én pedig bőszen radarozok, hogy biztosan meghalljam a hívást... Csevegő - csacsogó - Page 3 3920004554
Vissza az elejére Go down
Brainie

Brainie


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 33

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyVas. Júl. 17, 2011 7:19 pm

oké, majd használom a kollektív tudatot. Csevegő - csacsogó - Page 3 1149008214 Csevegő - csacsogó - Page 3 1415013262
Vissza az elejére Go down
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyVas. Júl. 17, 2011 5:12 pm

Brainie írta:
úúú mit álmodtam.. Taylorral jártam :| és így mondtam álmomba, hogy: ezn em álom.. úristen! xd kár, hogy de. Rolling Eyes ja a múltkor meg Rob volt az osztálytérsam és ott volt még Kristen is, de ő csak úgy..ott volt:D már csak pár szereplő van hátra.. Csevegő - csacsogó - Page 3 1415013262
Ha Alex jön sorra, légyszi szóljál, mert akkor becsatlakoznék... Csevegő - csacsogó - Page 3 277638789 Csevegő - csacsogó - Page 3 1414958150
Vissza az elejére Go down
Brainie

Brainie


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 33

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptySzomb. Júl. 16, 2011 12:46 pm

úúú mit álmodtam.. Taylorral jártam :| és így mondtam álmomba, hogy: ezn em álom.. úristen! xd kár, hogy de. Rolling Eyes ja a múltkor meg Rob volt az osztálytérsam és ott volt még Kristen is, de ő csak úgy..ott volt:D már csak pár szereplő van hátra.. Csevegő - csacsogó - Page 3 1415013262
Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 10:35 pm

Most nálunk is fúj a szél, sztem itt is vihar lesz, de ma iszonyú meleg volt. Szerencsére fél nap ülhettem a légkondis irodában, ami sokkal rosszabb volt, mikor kijöttem, és rám zuhant a meleg.
Holnap megyek megnézni a HP7/2-t, aztán jövök haza, és egyből indulunk is apához, jövőhét közepéig ott leszünk, nem tudom biztosan, mikor jövünk haza, de szerdán már biztos itthon leszek. Biztos tudok majd netelni, muszáj leszek, mert munkát is kaptam a hétre, de azért igyekszek inkább pihenni, olvasni és írni minél többet. Smile Legyetek jó rosszak addig is. Smile
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 6:30 pm

Nálunk már nincs meleg, jön a vihar.
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 4:50 pm

Zafír írta:
Nem normális ez az időjárás. Ezt a meleget már nem lehet bírni...
Most mondták, hogy ma megint megdőlt a nemtom hány éves meleg rekord...Budapeste állítólag 37,7 fok volt...azért az már nem piskóta-tallér... Shocked
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő - csacsogó   Csevegő - csacsogó - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő - csacsogó
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off dumcsi :: Érzelmek-
Ugrás: