Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Twinform  

 

 Bánataink :(

Go down 
+5
Bells
Brainie
Chi
szabani
Zafír
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 8:42 pm

Mind szánalmasak vagyunk, jeeee \o/
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 7:42 pm

Akkor én vagyok a legjobb, mert én még véletlenül se nézek rá senkire, nehogy kínlódjam.
Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 4:32 pm

Ismerős a helyzet. Én már csak a csodában bízom... vagyis már abban se....
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 11:37 am

Brainie írta:
uhh. most nagyon kivagyok. ugyanaz miatt a srác miatt, mint még fél éve. mert éjjel találkoztunk és vááááááá.. nem bírom. és mostis ugyanazt csinálta, ami matt félégig nem is akartam vele találkozni. és megint beleestem. és másnapos is vagyok nem mellékesen.. és ma megint találkoznom kell vele, mert nálam maradt a sapesza -.- éjjel, vagyis reggel, hajnalban álomba sírtam magam, és ma ahogy felkeltem, mostanáig bőgtem.. nem vagyok normális.. miatta sírok.. áhh Bánataink :( - Page 2 2109136891

Bánataink :( - Page 2 1371890812 Szerintem normális vagy, de tényleg nem érdemli meg, hogy miatta bőgj! Azért örülük, hogy Ian segített! Bánataink :( - Page 2 480358847
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Brainie

Brainie


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 33

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 9:29 am

uhh. most nagyon kivagyok. ugyanaz miatt a srác miatt, mint még fél éve. mert éjjel találkoztunk és vááááááá.. nem bírom. és mostis ugyanazt csinálta, ami matt félégig nem is akartam vele találkozni. és megint beleestem. és másnapos is vagyok nem mellékesen.. és ma megint találkoznom kell vele, mert nálam maradt a sapesza -.- éjjel, vagyis reggel, hajnalban álomba sírtam magam, és ma ahogy felkeltem, mostanáig bőgtem.. nem vagyok normális.. miatta sírok.. áhh Bánataink :( - Page 2 2109136891
Vissza az elejére Go down
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 6:52 pm

Szerintem Brainie-nek igaza van! Azt hiszem, hogy néha szükség van egy kis "vérfrissítésre", meg kell kavarni az állóvizet valamivel, ami felpezsdíti újra az embereket. Szerintem a fórumváltás - bár kényszer volt - mégis szerintem a lehető legjobb módon sült el. Egy új kezdet, új erő... Bánataink :( - Page 2 4203951449
Vissza az elejére Go down
Brainie

Brainie


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 33

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:20 pm

Szia Szoffy!Smile

Zafír írta:

Igazából már szerintem senki nem olyan nagy rajongó, mint régen... De azért én még mindig örömmel nézek fel a fórumra, és tök szar, mikor nincs egy hozzászólás sem.

én is így érzek..:/ de mondjuk most, itt az új fórumon azért aktívabbak kezdtünk lenni, mint az utóbbi időkben a másikon. ez azért jóSmile
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 10:54 am

Szoffy, örülünk, hogy visszatértél! Bánataink :( - Page 2 480358847
Igazából már szerintem senki nem olyan nagy rajongó, mint régen... De azért én még mindig örömmel nézek fel a fórumra, és tök szar, mikor nincs egy hozzászólás sem.
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 8:24 am

Sajnálom Bells, a pasik rohadt szemetek tudnak lenni.
És Szofi, szerintem mindenki örül, hogy újra itt vagy. Én is eltávolodtam némileg a Twilight-tól, de ti hiányoznátok még akkor is, ha személyesen nem is taliztunk még.
Nekem egy szomorúságom van, egyenlőre senkit nem találtam, aki eljönne velem Red Hot koncertre Bécsbe. Ami érthető, mert elég drága, de így én se megyek egyedül.
Vissza az elejére Go down
Szoffy

Szoffy


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Jul. 03.
Age : 28
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyVas. Júl. 03, 2011 7:04 pm

Nagyon sajnálom Bellsz Bánataink :( - Page 2 1371890812 Sajnos a pasik nagyrészben ilyenek... ritka az olyan, aki képes hűséges maradni. Bánataink :( - Page 2 1371890812
No és akkor én is kezdem. Az utóbbi időkben nem voltam valami aktív a fórumon ezt én is nagyon jól tudom Bánataink :( - Page 2 1371890812 Elhidegültem magától a sorozattól, de mégis vissza-visszanéztem BTFre mert rengeteg emlék kötött oda. annyi mindent ott kezdtem el, és amint ma Lulu írta msnen hogy mi történt... valahogy megrémültem. úgy éreztem magam, mintha a múltam egy része elveszett volna, és nem akartam veszni hagyni.
Úgy gondoltam muszáj csatlakoznom, hogy az a rengeteg emlék ne vesszen el, és szeretnék újból ehhez a kis csapathoz tartozni :$ Elnézést szeretnék kérni a kimaradásomért Bánataink :( - Page 2 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://wolfgirldiscovery.blogspot.com/
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyVas. Júl. 03, 2011 5:54 pm

Nagyon sajnálom Bells! A pasik néha írtó szemetek tudnak lenni... Bánataink :( - Page 2 2517814472 Kitartást Anyukádnak és neked is!
Vissza az elejére Go down
Brainie

Brainie


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 33

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyVas. Júl. 03, 2011 2:07 pm

uhh:S kitartást neked is és anyudnak is, Bells! Bánataink :( - Page 2 480358847
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyVas. Júl. 03, 2011 11:53 am

Bells írta:
Hát akkor kezdem én a panszkodást, meglepő módon. Anya pasija elhagyott minket egy másik nőért, aki(nem csak a gyűlölet beszél belőlem, de) förtelem. Tudjátok mi tetszik anya pasijának benne? A kisugárzása. Kösz szépen. szemét dolgokat művelt anyával és végül anya mondta ki, hogy menjen el, de még így is kapott egy esélyt a visszatérésre, ezután a 3 után is, szerda óta.(Akkor derült ki. ) Anya zokog, nyugtatót szed én meg ettől őrülök meg, hogy nem tudom boldognak látni, még akkor is ha néha mosolyog.

Ez nem jó hír! Bánataink :( - Page 2 1371890812 De majd csak túl lesz rajta. Az biztos, hogy ti sokat tudtok segíteni neki.
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Bells




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Jun. 28.

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyVas. Júl. 03, 2011 11:51 am

Hát akkor kezdem én a panszkodást, meglepő módon. Anya pasija elhagyott minket egy másik nőért, aki(nem csak a gyűlölet beszél belőlem, de) förtelem. Tudjátok mi tetszik anya pasijának benne? A kisugárzása. Kösz szépen. szemét dolgokat művelt anyával és végül anya mondta ki, hogy menjen el, de még így is kapott egy esélyt a visszatérésre, ezután a 3 után is, szerda óta.(Akkor derült ki. ) Anya zokog, nyugtatót szed én meg ettől őrülök meg, hogy nem tudom boldognak látni, még akkor is ha néha mosolyog.
Vissza az elejére Go down
Brainie

Brainie


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 33

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 11:34 am

a segítség topicba írtam segítséget, szabani Smile
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 10:40 am

Most végre sikerült, de túl nagy méretbe rakta be, nem tudom azon hogy lehet segíteni, de már nem próbálkozom, mert felhúztam magam.
Vissza az elejére Go down
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyPént. Júl. 01, 2011 7:29 pm

Ok, remélem, sikerül. Smile
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyPént. Júl. 01, 2011 7:24 am

Köszi Chi, az a baj, hogy eddig eljutottam, de amikor be akarom illeszteni, nem történik semmi. Majd otthon fogom kipróbálni, mert tegnap ezen a gépen egy filmnél a sávszinkronizálást se tudtam, mert hiába kattintgattam, nem történt semmi.
Vissza az elejére Go down
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 30, 2011 10:56 am

Szabani, a kedvedért kipróbáltam a Nyálcsoriban.
Én linkről tettem be, azt pedig úgy, hogy a válasz küldésekor a felső ikonok között van az Image ikon. Amikor arra rákattintasz, kiad egy ablakot, ahova beillesztheted a kép linkjét, aztán elküldöd. Ennyi. Legalábbis nekem így ment. Bánataink :( - Page 2 1149008214
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 30, 2011 9:41 am

Nem avatart, az sikerült. Csak egyszerű képet a válasz küldésnél.
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptySzer. Jún. 29, 2011 8:43 am

szabani írta:
Tudom, hogy béna vagyok, de egyszerűen nem jöttem rá, hogy tegyek be képet. Megtaláltam az ikont, láttam a kis szöveget, de nem tudtam bemásolni a linket.

Mármint avatart? Én be tudom neked tenni, csak küldd el, melyik képet szeretnéd. Bánataink :( - Page 2 1149008214
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: kép   Bánataink :( - Page 2 EmptySzer. Jún. 29, 2011 7:38 am

Tudom, hogy béna vagyok, de egyszerűen nem jöttem rá, hogy tegyek be képet. Megtaláltam az ikont, láttam a kis szöveget, de nem tudtam bemásolni a linket.
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyKedd Jún. 28, 2011 7:46 pm

Kicsit szomorú vagyok, hogy el kellett hagyni a fórumot. Annyi szép emlék köt hozzá. Bánataink :( - Page 2 1371890812
Kérek majd mindenkit, hogy próbáljuk meg ezt is megtölteni (képek, vidik, stb.) Bánataink :( - Page 2 480358847
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyKedd Jún. 28, 2011 11:29 am

Ha fáj valami azzal hogy elmondod, már könnyítettél is a lelkeden egy kicsit. Itt széles vállak (majd Jakét kölcsönvesszük), bátorító szavak és jó sok zsepi vár.
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bánataink :(
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off dumcsi :: Érzelmek-
Ugrás: