Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Twinform  

 

 Vampire Diaries

Go down 
+3
Fummie
szabani
Brainie
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Szoffy

Szoffy


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Jul. 03.
Age : 29
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Vampire Diaries - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Diaries   Vampire Diaries - Page 6 EmptyVas. Júl. 03, 2011 7:57 pm

Brainie írta:
na én most még jobban szeretem Iant!!! Vampire Diaries - Page 6 2778344058 legegyszerűbb és legjobb az lenne, ha ide jönnének Mo.-ra Very Happy mindenki! a VD-sek, a Supnatosok, és a Twilightosok is! egyszerre. Vampire Diaries - Page 6 1415013262

Vampire Diaries - Page 6 277638789 egyetértek Very Happy Bár én a TB-seket és a CM-esekete is nagy örömmel fogadnám Vampire Diaries - Page 6 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://wolfgirldiscovery.blogspot.com/
Brainie

Brainie


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 34

Vampire Diaries - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Diaries   Vampire Diaries - Page 6 EmptyVas. Júl. 03, 2011 10:25 am

na én most még jobban szeretem Iant!!! Vampire Diaries - Page 6 2778344058 legegyszerűbb és legjobb az lenne, ha ide jönnének Mo.-ra Very Happy mindenki! a VD-sek, a Supnatosok, és a Twilightosok is! egyszerre. Vampire Diaries - Page 6 1415013262
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Vampire Diaries - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Diaries   Vampire Diaries - Page 6 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 8:26 pm

Fummie írta:
Hát nemtom, ezt ti láttátok-e már, de én most elleszek vele egy óráig. Very Happy:D Ian Somerhalder Introduces Generation Extinction
Amúgy meg ma voltam molytalin, és kiderült, hogy az egyik lány találkozott Iannal, és van közös képük is meg minden, úgy irigyelem. Kint volt Barcelonában valami ilyen találkozón. Meg a Supnatosokkal is találkozott...

Neeee Shocked Én is, én is, én is! Fene, hogy nem július végén jönnek Barcelonába. Bár asszem pl most Peter Facinelli is ott járt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Vampire Diaries - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Diaries   Vampire Diaries - Page 6 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 5:17 pm

Hát nemtom, ezt ti láttátok-e már, de én most elleszek vele egy óráig. Very Happy:D Ian Somerhalder Introduces Generation Extinction
Amúgy meg ma voltam molytalin, és kiderült, hogy az egyik lány találkozott Iannal, és van közös képük is meg minden, úgy irigyelem. Kint volt Barcelonában valami ilyen találkozón. Meg a Supnatosokkal is találkozott...
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Vampire Diaries - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Diaries   Vampire Diaries - Page 6 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 10:34 am

Vampire Diaries - Page 6 0034
Vissza az elejére Go down
Brainie

Brainie


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 34

Vampire Diaries - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Vampire Diaries   Vampire Diaries - Page 6 EmptyKedd Jún. 28, 2011 3:35 pm

Vampire Diaries - Page 6 Thevampirediariesdamona.th

A Vámpírnaplók (The Vampire Diaries) egy amerikai fantasy tévésorozat, amelynek vetítése 2009-ben kezdődött a The CW Television Network filmcsatornán. A sorozat L. J. Smith regényei alapján készült. Hazánkban a szériát 2010. június 25-én kezdte vetíteni az RTL Klub. Az USA-ban 2010 szeptemberében indul a sorozat vadonatúj második évadja, még több izgalommal, vérrel és persze szerelemmel.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vampire Diaries - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Diaries   Vampire Diaries - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vampire Diaries
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off dumcsi :: Egyéb kedvencek-
Ugrás: