Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Twinform  

 

 Secret Circle

Go down 
+2
Brainie
Zafír
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptySzomb. Nov. 12, 2011 8:44 pm

Melissa apja? Az előző részben viszont Faye azt mondja, hogy az anyukája aggódik érte, ezért elmentek a városból. Most akkor mi van???
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptySzomb. Nov. 12, 2011 2:53 pm

Secret Circle 449328063 Ajj, engem még mindig idegesítenek. Melissa apjáról volt szó, de még mindig nem láttuk a pasit, kezdem azt hinni, csak kitalálták, valójában nem is létezik. Annyira tudtam, hogy ez lesz, Jake beleesik Cassie-be, és megvédi, mert jaj. Aztán Cassie majd siránkozik, hogy "Jake átvertél", Jake bocsánatot kér, mindent összehord, lehazudja csillagokat, és megmondja, hogy már nem boszivadász és otthagyta a főnökét, és megváltozott, és szereti Cassie-t, ettől a kiscsaj a karjaiba omlik, és hetekig nézhetjük, hogy nyálnak egymásra. És szerintem nem árulok el nagy titkot azzal, hogy Faye és Cassie féltestvérek. Nem véletlenül ilyen gonosz Faye. Mekkora balhé lesz ha ez kiderül...
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 6:53 pm

Ja, most én is megnéztem egészben a részt. Jake annyira átlátszó, hogy csak a hülye nem veszi észre, hogy valamiben sántikál. Az is fura volt a végén, hogy Cassie megölt valakit, de ki sem borult, pedig pár hete még kiakadt, hogy boszi, most meg lazán pakolgatott utána, hogy meg akarták ölni meg az erejével felgyújtott valakit.
Meg a vámpírvadászok ostobák? Jake is a kör tagja, de őt nem akarják megölni, mikor világosan megmondták a mostani részben, hogy a megölt boszik ereje azé lesz, aki életben marad a körből.
Melissa anyja vagy apja merre van? Mindenkié feltűnt már, csak az övé nem.
Most így ezek tűntek fel. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 9:41 am

Megnéztem az 5,6, 7 részt. Én sajnáltam Nicket, bár tényleg nem volt nagy szerepe. Jake nem igazán lopta be magát a szívembe. Ezek a részek már jobbak voltak, mint az első négy.
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptySzomb. Okt. 29, 2011 10:28 pm

Chi írta:
Nem tetszik nekem ez a Jake-fiú. Kis k****g. Azt viszont megértem, hogy Adam haragszik az apjára, és határozottan érdekesebb lesz minden résszel, legalábbis nekem; kíváncsi vagyok, mi lesz Cassie-vel, ilyen erővel.

Szerintem a végén kicsit túl volt játszva Brit (ugye így hívják?) részéről. Inkább tűnt hisztirohamnak, mint egy nagyon erős boszinak... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptySzomb. Okt. 29, 2011 8:31 pm

Nem tetszik nekem ez a Jake-fiú. Kis k****g. Azt viszont megértem, hogy Adam haragszik az apjára, és határozottan érdekesebb lesz minden résszel, legalábbis nekem; kíváncsi vagyok, mi lesz Cassie-vel, ilyen erővel.
Vissza az elejére Go down
Brainie

Brainie


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 34

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptySzomb. Okt. 29, 2011 12:27 pm

azt hiszem, őszi szünetben behozom a lemaradásom, a 2. rész óta nem néztem Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptySzomb. Okt. 29, 2011 3:33 am

Fummie írta:
Talán jobb is, hogy nincs a sorozatban egy igazán olyan karakter, akit imádnék és beleesnék, mert sajnálnám, ha aztán ki lenne írva, és így is egy csomó pasi után csorgatom a nyálam, nem kell nekem még több. Very Happy

Pontosan, minden soriban találok valami cuki fiút. Most is, töltöttem le Ugly Betty részeket, ennél is tök fura, az első évad nagyon béna, viszont a többi már rohadt jó. Very Happy Nanáá, hogy ma éjjel rákattantam, egész éjjel azt néztem. 5.30 van és még mindig nézném...
3. évad Matt Secret Circle 2778344058 Na jó, de ez már nagyon off. Secret Circle 2453078570
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptySzer. Okt. 26, 2011 6:14 pm

Na ezt is behoztam. Az elején vihogtam, még az 5. résznél, mert mondta Charles, hogy vérhold van. Erre én: vérfarkas, vérleopárd... vérhold. Secret Circle 1415013262 Gonosz vagyok, mert örültem, hogy Nick meghalt? Igazából nekem nem fog hiányozni, nagyjából ő volt az ügyeletes nyálfejű srác, akibe minden 14 éves beleesik, mert milyen helyes. Ezen kívül nem sok szerepe volt. De legalább történt valami, kezdenek beindulni a dolgok. Jake nekem nem tetszik. És nem csak azért, mert gonosz. Mivel a körhöz tartozik, úgyis megtér és jó lesz meg egyebek, de nekem olyan ellenszenves a feje. Talán jobb is, hogy nincs a sorozatban egy igazán olyan karakter, akit imádnék és beleesnék, mert sajnálnám, ha aztán ki lenne írva, és így is egy csomó pasi után csorgatom a nyálam, nem kell nekem még több. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptyVas. Okt. 23, 2011 7:18 pm

Zafír írta:
Chi írta:
Viszont az a rész, ahol az a bizonyos szereplő meghót, sztem szomi volt. Engem különösebben nem idegesít benne senki, bár igyekszem is nem erre koncentrálni, viszont Faye már tényleg túlzásba viszi a nemtörődömségét. Dianát is sajnáltam, viszont nem gondolom, hogy ettől bármi is változna Cadam fronton.

Cadam Secret Circle 1415013262 Szerintem sem, és ez így helyes Cassie részéről, pedig ő tényleg mindent megtett az érdekükben. Viszont mintha lenne Cake is (Jake/Cassie) Secret Circle 277638789 Kíváncsi vagyok, Diana apja mikor omlik össze....
Cake, jól hangzik Secret Circle 1415013262 Am . az sztem tényleg lesz. Charlesnak meg nem adok sokat én se, azt hittem, ő az igazán paraszt a társaságban, mert hát nem angyal..., de Faye anyja mindenen túltesz. Kíváncsi vagyok, ki lesz rosszabb a kölykök közül és ki nem...
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptyVas. Okt. 23, 2011 9:37 am

Chi írta:
Viszont az a rész, ahol az a bizonyos szereplő meghót, sztem szomi volt. Engem különösebben nem idegesít benne senki, bár igyekszem is nem erre koncentrálni, viszont Faye már tényleg túlzásba viszi a nemtörődömségét. Dianát is sajnáltam, viszont nem gondolom, hogy ettől bármi is változna Cadam fronton.

Cadam Secret Circle 1415013262 Szerintem sem, és ez így helyes Cassie részéről, pedig ő tényleg mindent megtett az érdekükben. Viszont mintha lenne Cake is (Jake/Cassie) Secret Circle 277638789 Kíváncsi vagyok, Diana apja mikor omlik össze....
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptySzomb. Okt. 22, 2011 7:18 pm

Viszont az a rész, ahol az a bizonyos szereplő meghót, sztem szomi volt. Engem különösebben nem idegesít benne senki, bár igyekszem is nem erre koncentrálni, viszont Faye már tényleg túlzásba viszi a nemtörődömségét. Dianát is sajnáltam, viszont nem gondolom, hogy ettől bármi is változna Cadam fronton.
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptySzomb. Okt. 22, 2011 4:17 pm

Fura, hogy már ki is nyírtak egy szereplőt... Jake viszont tetszik, egyenlőre még nem idegesít. Secret Circle 1415013262 Diana-t nagyon sajnáltam, de tényleg így a legjobb. Faye-t sem bírom már, ő a leghisztisebb és a legidegesítőbb. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptyKedd Okt. 18, 2011 6:54 pm

Fummie írta:
Szerintem ez akár még jó is lehet. Az első pár részből nehéz eldönteni, valójában milyen is lesz. A Vampire Diariesnak is meg kellett érnie vagy 10 részt, mire átment a paródia-szintből a jó sorozatba. Persze ehhez be kéne hozniuk egy igazán jó karaktert, eddig engem mindenki idegesít, míg a VD-ben már a kezdetek kezdetén ott volt Damon. Very Happy

Engem is mindenki idegesít, de egyre jobban...
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptyCsüt. Okt. 13, 2011 6:44 am

szabani írta:
Secret Circle 449328063 Az utóbbiban a démon megszállta csaj elég gagyi jelenetre sikeredett.
Nekem a Supnat jutott róla eszembe, a 6. évadban, mikor az az izé mindenki fülén bemászik, és megszállja őket. És a főszereplőkön kívül gyak mindenki meghal. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptySzer. Okt. 12, 2011 8:45 am

Hát, ki tudja mi lesz belőle. Tegnap megnéztem a 3. és a 4. részt. Secret Circle 449328063 Az utóbbiban a démon megszállta csaj elég gagyi jelenetre sikeredett.
Vissza az elejére Go down
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptyKedd Okt. 11, 2011 8:59 am

Szerintem ezt a sorozatot nagy átlagban nem az "emberek" nézik, hanem a tinik, "emberek" közül meg azok, akik bírják az ilyesmit. De majd meglátja a csatorna, milyen a nézettség. Én remélem, nem lesz olyan hamar vége.
Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptyHétf. Okt. 10, 2011 11:03 pm

Szerintem ez akár még jó is lehet. Az első pár részből nehéz eldönteni, valójában milyen is lesz. A Vampire Diariesnak is meg kellett érnie vagy 10 részt, mire átment a paródia-szintből a jó sorozatba. Persze ehhez be kéne hozniuk egy igazán jó karaktert, eddig engem mindenki idegesít, míg a VD-ben már a kezdetek kezdetén ott volt Damon. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptyHétf. Okt. 10, 2011 9:23 pm

Egyébként szerintem ez a sori nem fogja megérni a 2. évadot, túl sok már ez a természetfeletti téma az embereknek... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptyHétf. Okt. 10, 2011 10:29 am

Megnéztem az első két részt. Eddig én se tudom, eldönteni, hova tegyem. Néha olyan idegesítőek,de érdekel mi kerekedhet ki belőle. A ruházatukról annyit, hogy a kis 16 éves csajok miniben járnak, a város lakói pedig az időjárásnak megfelelően.
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 5:22 pm

Chi írta:
És nekem még mindig az Adam/Cassie jelenetek a kedvenceim. Secret Circle 2453078570

Nekem is, bírtam, mikor Adam féltékeny volt. Secret Circle 1415013262
Amúgy most már kezd érdekes lenni, tök sok mindenről nem tudunk. Mi történt a szüleikkel, Heather története is érdekes lehet, valamint a szülők is kezdenek egyre furcsábbak lenni. Pl Melissa anyja v apja miért nem tűnt még fel? Secret Circle 66165807 Amúgy most Faye kedves volt, jól beolvasott Nicknek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptyVas. Okt. 02, 2011 8:18 pm

Very Happy
Faye-t és Nicket csak azért emeltem ki, mert nekem ők voltak eddig nagyon unszimpatikusak.
Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptySzomb. Okt. 01, 2011 11:33 pm

Nem azt mondom, én is Faye-t kedvelem a legjobban, csak idegesítő a folytonos vinnyogása. Még mindig ő a legjobb az összes közül. Cassie egyenesen az agyamra megy. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptySzomb. Okt. 01, 2011 9:01 pm

Én viszont most sokkal jobban megkedveltem Faye-t, meg egy kicsit Nicket is. Részről részre kezd kibontakozni mindenkinek a személyisége. Cassie bulis ruhája tényleg érdekes volt, de én azért nem akadtam ki rajta. Secret Circle 1415013262 Amúgy nagyon sajnálom a szerelmi háromszög mindhárom tagját, mindegyiket meg tudom érteni, egyikük helyében sem lennék. És nekem még mindig az Adam/Cassie jelenetek a kedvenceim. Secret Circle 2453078570
Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle EmptySzomb. Okt. 01, 2011 8:08 pm

Oké, még mindig nincs olyan szereplő, aki valamilyen mértékben ne lenne idegesítő. De most sokkal jobban kiakasztott, hogy Cassie annyira nem tud öltözni, hogy legszívesebben megtanítanám neki, hogy kell. Eddig sem öltözött valami tök jól, de ez a ruha, amit felvett a bálra, vagy mi volt, hát kiakasztott. Very Happy Meg így tök elcsodálkoztam rajta, hogy 95-ben születtek, én nem gondoltam volna, hogy akik 95-ben születtek, azok már 16 évesek, tök fura. Olyan öregnek érzem magam. Very Happy:D Ahhoz képest 22 éves színészek alakítják őket...
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Ajánlott tartalom





Secret Circle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Secret Circle   Secret Circle Empty

Vissza az elejére Go down
 
Secret Circle
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off dumcsi :: Egyéb kedvencek-
Ugrás: