Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Twinform  

 

 Mit olvastunk legutóbb?

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? EmptyPént. Okt. 14, 2011 7:21 pm

Vizet az elefántnak - Azt hiszem, nem olvasnám újra. Jó volt, de nagyon lehangoló. Nekem kb. sokk volt, ahogy az állatokkal meg az emberekkel is bánnak benne. De főleg az állatokkal...
Vissza az elejére Go down
Bijjuss...

Bijjuss...


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 31

Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? EmptySzer. Szept. 28, 2011 1:04 pm

Da Vinci kód - most olvastam először, tetszett, szeretem Brown-t.

13 okom volt - barátnőmtől kaptam kölcsön Mit olvastunk legutóbb? 449328063 egy tini, Hannah csinál pár hangfelvételt, öngyilkossága előtt, hogy mik az okai, és azokat az érintett személyek szépen sorban megkapják... hát elég hülye egy okok, de azért ez a könyv is olvastatja magát.
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? EmptyKedd Szept. 27, 2011 8:17 am

Hamilton, L L-Harris C-Davidson M J: Karó, öt történet van benne, mindegyik vámpíros, egy akció során vettem 500 ft-ért. Az egyik nagyon szörnyű volt, de a többi is elég gyenge.
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? EmptySzomb. Szept. 24, 2011 10:45 am

Királyok csatája- a tűz és a jég dalának 2. kötete, ezzel most lassan haladtam, pedig azt nem lehet rá mondani, hogy unalmas, mindig történik valami meglepő
Vissza az elejére Go down
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? EmptyKedd Aug. 16, 2011 8:14 pm

Jane Austen - A klastrom titka
Vissza az elejére Go down
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? EmptyKedd Aug. 02, 2011 3:16 pm

Méhes György - Emmi
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? EmptyKedd Aug. 02, 2011 7:04 am

Jeaniene Frost: Sírig hű szerelmed-Cat és Bones párosról a 4. könyv. Az elején kicsit bizonytalan voltam, de hozták a formájukat., a 100. oldal után alig tudtam letenni. És még nem találkoztam olyan könyvvel, amiben ennyi hiba lett volna, kihagytak, felcseréltek betűket...
Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? EmptyHétf. Aug. 01, 2011 5:47 pm

Zafír írta:
Vizet az elefántnak
Jó volt, kb 2 nap alatt kiolvastam nyaralás közben. Smile Tetszett a cirkusz világa... Mondjuk Jacob és Marlena szerelme nekem kicsit elkapkodott volt, de mindegy. Kíváncsi vagyok, milyen filmen.
Egész jó. Bár ahogy az szokott lenni, nem pont olyan, mint a könyvben, és én csak egyszer láttam, de sztem azért jó filmen is.
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? EmptyHétf. Aug. 01, 2011 9:40 am

Vizet az elefántnak
Jó volt, kb 2 nap alatt kiolvastam nyaralás közben. Smile Tetszett a cirkusz világa... Mondjuk Jacob és Marlena szerelme nekem kicsit elkapkodott volt, de mindegy. Kíváncsi vagyok, milyen filmen.
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? EmptyKedd Júl. 26, 2011 9:19 am

Cecelia Ahern - Ui: szeretlek
Jó, de teljesen más, mint a film. Nekem a könyv valahogy viccesebb volt, és kevésbé jött át a szomorúság.

Jean Rhys - Széles Sargasso-tenger
Másra számítottam. Ez is olyan könyv, amit meg akartam rendelni, de nem tudták teljesíteni. Most már nem is bánom, ezt a könyvet tuti nem olvasnám újra.

Belekezdtem még Leslie L. Lawrence Miranda koporsójába is, de azt nem fogom kiolvasni. Vigyorogva vettem le a polcról, hogy na, ez tuti, valami gagyi vámpíros sztori. Nem tudom, mennyire lesz gagyi, de az első 85 oldal elolvasása után nem is érdekel. Illetve, érdekel, de annyira nyomasztó a sztori, hogy nincs kedvem végigolvasni. Még úgy se, hogy néha azért elnevettem magam rajta. Olyan rémálom-szerű az egész.
Vissza az elejére Go down
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? EmptySzer. Júl. 20, 2011 11:00 am

Újraolvastam Anne Rice Mayfaire boszorkányok regényeit. Még mindig nagyon jó.
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? EmptyHétf. Júl. 18, 2011 8:47 am

George Martin: Trónok harca 1-mivel a sorozat bejött, megvettük a könyveket. Nagyon jó, és a film nagyon hasonlít a könyvhöz.
Vissza az elejére Go down
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? EmptySzomb. Júl. 02, 2011 9:14 pm

Ezt már én is olvastam. Már nem emlékszem belőle mindenre, de az, hogy jó volt, megmaradt. Smile
Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? EmptySzomb. Júl. 02, 2011 8:27 am

Anna Gavalda - Együtt lehetnénk
Először nem értettem, miért mondja mindenki, hogy ez mennyire jó, de később megértettem. Annyira tetszettek a szereplők, talán azért, mert mindegyikből van egy kicsi belőlem. A végefelé már majdnem bőgtem, hogy hogy lehetnek ilyen szerencsétlenek. Ott Franckkel annyira együtt tudtam érezni, valami hasonlón megyek keresztül én is jelenleg. De közben Camille-t is megértettem, mert én is olyan vagyok, mint ő. Szóval tök jó volt.
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? EmptyKedd Jún. 28, 2011 11:38 am

„Minden elolvasott könyv egy újabb megélt élet.” (Lukjanyenko)
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Mit olvastunk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit olvastunk legutóbb?   Mit olvastunk legutóbb? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mit olvastunk legutóbb?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mit néztünk legutóbb?
» Mit hallgattunk legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off dumcsi :: Elfoglaltságok-
Ugrás: