Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Twinform  

 

 Mit néztünk legutóbb?

Go down 
+4
szabani
Fummie
Chi
Zafír
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptyCsüt. Nov. 17, 2011 10:04 am

Rámálom az Elm utcában-nem volt rossz, bár én az eredetit nem láttam, Kellan nem sokat szerepelt benne
Halhatatlanok-nagyon izgalmas volt és látványos, csak az a hülye 3D szemüveg teljesen elnyomta az orromat. Nem is tudtam, hogy Joseph Morgan is szerepel benne.
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptyHétf. Okt. 31, 2011 1:49 pm

Őrült, dilis szerelem-jó volt
Vissza az elejére Go down
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptyVas. Okt. 30, 2011 5:48 pm

Bijjuss... írta:
Imádom a háborús filmeket/sorozatokat és végre - így egy évvel a Pacific után - eljutottam odáig, hogy én is megnéztem a Band of Brothers-t. Nagyon jo volt! Tetszett! (Lehet újra kéne néznem a Pacificet is. Smile)
Szerintem a Band of Brothers összehasonlíthatatlanul jobb, mint a Pacific. Az eléggé összevissza, a BOB vissza rendezettebb, összeszedettebb és szerintem sokkal inkább átjön a bajtársiasság. Mit néztünk legutóbb? 1149008214
Vissza az elejére Go down
Bijjuss...

Bijjuss...


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 31

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptyVas. Okt. 30, 2011 12:38 pm

Imádom a háborús filmeket/sorozatokat és végre - így egy évvel a Pacific után - eljutottam odáig, hogy én is megnéztem a Band of Brothers-t. Nagyon jo volt! Tetszett! (Lehet újra kéne néznem a Pacificet is. Smile)
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptySzomb. Okt. 22, 2011 2:12 pm

LuluDarling írta:
Elkezdtem nézni a Borgiak-at, az HBO-s sorozatot, nekem eddig tetszik...és a srác, aki Caesare Borgia-t játssza... Mit néztünk legutóbb? 3882782910
Mindjárt utána is nézek! Mit néztünk legutóbb? 1415013262
Szerk.: Anyu felvette nekem a híradót, pont ez a srác volt benne, - Francois Arnaud, 25 éves - éppen kis hazánkban tartózkodik, mert Etyekvúdon forgat, egy héten 5 napot, és tök normális. Nagyon sok magyar szót tud már. Mit néztünk legutóbb? 1415013262
Én néztem az 1. évadot és nekem is az a srác Mit néztünk legutóbb? 2798629193
Vissza az elejére Go down
Bijjuss...

Bijjuss...


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 31

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptySzer. Okt. 19, 2011 6:28 pm

Honey 2 - Olyan szokásos táncos, egymás ellen küzdő, happy endes film, aminek az első Honeyhoz nem nagyon volt köze, szóval simán lehetett volna vmi független, első rész/egy részes film... de azért nem volt rossz. Bár Kat nekem semleges volt... Mit néztünk legutóbb? 2453078570

Forest Gump - Életemben nem láttam még eddig, csak részleteket belőle, viszont ahhoz képest imádom Tom Hanks-et, szóval most már ideje volt megnézni. Nekem nagyon tetszett!

Vissza az elejére Go down
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptySzer. Okt. 19, 2011 6:10 pm

Elkezdtem nézni a Borgiak-at, az HBO-s sorozatot, nekem eddig tetszik...és a srác, aki Caesare Borgia-t játssza... Mit néztünk legutóbb? 3882782910
Mindjárt utána is nézek! Mit néztünk legutóbb? 1415013262
Szerk.: Anyu felvette nekem a híradót, pont ez a srác volt benne, - Francois Arnaud, 25 éves - éppen kis hazánkban tartózkodik, mert Etyekvúdon forgat, egy héten 5 napot, és tök normális. Nagyon sok magyar szót tud már. Mit néztünk legutóbb? 1415013262
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptySzer. Okt. 19, 2011 9:44 am

Ellenállók-szeretem az igaz történeteket. És annyira szurkoltam nekik, hihetetlen hány ártatlan embernek kellett meghalnia Hitler miatt.
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptyPént. Okt. 14, 2011 9:39 am

Megnéztem a Twin Peaks-et, elvetemült egy film, de ez a befejezés, annyi benne az elvarratlan szál.
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptySzer. Okt. 12, 2011 8:46 am

Vizet az elefántnak-szegény fánit úgy sajnáltam és a végén úgy örültem, hogy eltaposta az igazgatót.
Vissza az elejére Go down
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptyKedd Okt. 11, 2011 11:27 am

Belekezdtem a Teen wolf c. soriba. Mit néztünk legutóbb? 1415013262 Akár ez is lehetne róla a véleményem, de azért kifejtem. Szóval meg sem közelíti a cw-s sorikat. De annyira gagyi, hogy lassan már jó. Very Happy Inkább valamiféle paródiakánt tudnám jellemezni, tényleg csak röhögni tudok rajta, de azért még nézem.

Megnéztem a Derült égből család c. sori első részét is. Nekem eddig tetszik, még pár részt biztosan megnézek belőle.
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptyHétf. Okt. 10, 2011 10:33 am

Folytattam a Ryan Goslingos filmeket:
-A hitetlen-a film annyira nem győzött meg, de Ryan igen
-Szerelmünk lapjai: közben rájöttem, hogy ezt már láttam, de érdekes módon az öregkori jelenetek maradtak meg.Nagyon szép film, nem is töröltem le, hátha sírni támad kedvem vmikor.
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptyKedd Okt. 04, 2011 8:52 am

Dark City-érdekes film
Vissza az elejére Go down
Bijjuss...

Bijjuss...


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 31

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptySzer. Szept. 28, 2011 12:56 pm

Barátság extrákkal - egész jo volt, sztem elég szép a főszereplő csaj. Smile)

Szex és New York - áh, befejeztem, mind a 6 évadot.

Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptyKedd Szept. 27, 2011 8:14 am

Ízek, imák, szerelmek-elment
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptySzomb. Szept. 24, 2011 10:35 am

Drive-nem az a tipikus akció film, sőt az elején nem is történik semmi, de egy percig nem unatkoztam. A rendezőnek igaza volt, néha a kevés beszéd és mimika is elegendő, csak kell hozzá egy nagyszerű színész.
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptyHétf. Szept. 19, 2011 8:14 am

Blue Valentine-szomorú, a végén én is sírtam velük együtt, majd megszakadt a szívem a srácért. Mind két színész fantasztikus volt.
Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptySzomb. Szept. 17, 2011 10:49 pm

Chi írta:
Te is mi:hozod a formád, vagy arra utaltál, hogy nézted a filmet? Very Happy
Amúgy még tényleg sablon, de nekem már most tetszik, maga a sztori miatt, a boszorkányok, de remélem, tényleg nem lesz valami Testvériség, vagy tudom is én, milyen koppintás.
Én is nézem. De a maradékot leírtam a sorozat topicjában. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptySzomb. Szept. 17, 2011 5:27 pm

Nekem ő (Cassie) inkább kellemes meglepetés volt. Sztem kevésbé irritáló, mint mondjuk Bella. Meg nekem legtöbbször érthető a reakciója.
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptySzomb. Szept. 17, 2011 1:05 pm

Nekem nem jött be annyira. Remélem, hogy lesz majd jobb is. Faye karaktere mondjuk tetszik meg Diana sem rossz, de Cassie valahogy nagyon idegesítő.
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptySzomb. Szept. 17, 2011 12:40 pm

Fummie írta:
Chi írta:
The Secret Circle
Én is. Szerintem sablon volt, de mivel ugyan azok, csinálják, mint a VD-t, ezért tudom én, hogy jó lesz ez, ha túljutunk a sablonizé részeken. Very Happy Most még úgy mindent ki lehet találni előre.
Te is mi:hozod a formád, vagy arra utaltál, hogy nézted a filmet? Very Happy
Amúgy még tényleg sablon, de nekem már most tetszik, maga a sztori miatt, a boszorkányok, de remélem, tényleg nem lesz valami Testvériség, vagy tudom is én, milyen koppintás.
Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptySzomb. Szept. 17, 2011 11:50 am

Chi írta:
The Secret Circle
Én is. Szerintem sablon volt, de mivel ugyan azok, csinálják, mint a VD-t, ezért tudom én, hogy jó lesz ez, ha túljutunk a sablonizé részeken. Very Happy Most még úgy mindent ki lehet találni előre.
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptyPént. Szept. 16, 2011 9:59 pm

The Secret Circle
Nagyon tetszett, és Adam tényleg hottie! Mit néztünk legutóbb? 1415013262 Hozom a formám. Mit néztünk legutóbb? 2453078570
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptyHétf. Szept. 12, 2011 8:35 am

Soul kitchen-tetszett
Vissza az elejére Go down
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? EmptySzomb. Szept. 10, 2011 3:33 pm

Most A Katedrális nálam a sláger, imádtam már Ken Folett könyvét is, és nagyon örülök, hogy a sorozat is hasonlóan színvonalasra sikerült! Mit néztünk legutóbb? 3920004554
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit néztünk legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mit néztünk legutóbb?
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mit olvastunk legutóbb?
» Mit hallgattunk legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off dumcsi :: Elfoglaltságok-
Ugrás: