Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Twinform  

 

 Mit néztünk legutóbb?

Go down 
+4
szabani
Fummie
Chi
Zafír
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:57 am

Túl jó nő a csajom, Veszett kutya és Glória-mind a kettő elment egynek, közben kivasaltam és rendbe hoztam a körmeimet
Vissza az elejére Go down
Bijjuss...

Bijjuss...


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 31

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyVas. Szept. 04, 2011 12:53 pm

Odaát 3., 4. évad

Örült, dilis szerelem - Ryan Gosling!!! *.* :P (Meg bírom Emma Stone-t is.) Kicsit fura volt a story, a főszereplő hapsit nem is nagyon szeretem, de azért bejött a film...

Rossz tanár - Cameron Diaz jol játszotta a szerepet, tetszett. Jason Segel is kellett azért bele. Smile)
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyHétf. Aug. 22, 2011 3:41 pm

Beastly

Jóóó ez a film, nekem nagyon tetszett... Alex Mit néztünk legutóbb? - Page 2 2778344058
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Bijjuss...

Bijjuss...


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 31

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 8:26 pm

Már megint te - Vhonnan ismerős volt a story... olyan egyszer nézős...

Roommate 2 - Ha a csaj nem viselkedett volna pszichopataként, akkor még kis lötyögős filmnek is megcsinálhatták volna. xD Cam cuki volt benne. Very Happy

Verdák 2 - Az első részért sem voltam oda. Voltak benne jo részek, bírom Matukát, de ennyi...

Jersey Shore 1,5 évad eddig... annyira rossz, hogy az hihetetlen, és csak felhúzzák az agyamat, de... xD

Odaát első 2 évad - Már rongyosabbnál rongyosabbra néztem, de most Bogyó kapott rá és most 2 nap alatt végignéztük a 2. évadot. xD

Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 7:00 pm

Vizet az elefántnak

Nem volt rossz, de valahogy most nem tudott lekötni. Mondjuk Rob nagyon jól játszotta Jacob szerepét, jobban tetszett, mint mondjuk a Remember me-ben.
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 7:44 am

Nagyfiúk-ha kimarad az életemből, nem veszítek semmit
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyPént. Aug. 12, 2011 8:12 am

A másik Boleyn lány-inkább csak rosszat hallottam erről a filmről, de szerintem érdekes volt
Szerelem ás más drogok-éreztem némi hasonlóságot a Csak szexre kellesz című filmmel. Az nagyon tetszett, ez már kevésbé. Lehet azért, is, mert nem igazán szeretem ezt az Anna lánykát, az egy dolog, hogy olyan, mint egy béka, de szerintem nem is olyan jó
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyPént. Aug. 05, 2011 12:33 pm

Limonádé

Lehet, hogy kicsit gáz, hogy ennyi idősen így oda tudok lenni a Disney filmekért, de nekem tetszett. Smile
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyKedd Aug. 02, 2011 7:06 am

Weeds-elindult a 7. évad, olyan fura volt, egyrészt azért, mert olyan érzés volt, mintha egy régi ismerőssel találkoznék újra. Másrészt ezt feliratosan nézem és már nagyon megszoktam Nancy magyar hangját.
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyHétf. Aug. 01, 2011 9:24 am

Harray Potter-szerintem jó volt, a könyveket én se olvastam
Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyHétf. Aug. 01, 2011 5:47 am

LuluDarling írta:
Arról nem is beszélve, hogy előtte BD trailer volt, úgyhogy már akkor rázott a hideg...persze pozitív értelemben... Mit néztünk legutóbb? - Page 2 3920004554
Azt már adják? Nem hittem volna. Pedig mostanában sokszor voltam moziban. A HP-t is már kétszer láttam a moziban. Very Happy Nem moziban egyszer Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 3:54 pm

Nos, megnéztem a Harry Pötty utolsó részét...kövezzetek meg érte nyugodtan, de nekem nagyon tetszett. Tudom, hogy én nem vagyok annyria benne, tisztában vagyok vele, hogy voltak dolgok amik nem úgy voltak, mint a könyvben, de nekem mégis bejött.
Sokan mondták, hogy unalmas, de nekem pont, hogy pörgős volt, látványos, és hozta a hangulatot. Csak egy-két hibát és számomra hiányt tudnék fölsorolni, de inkább nem teszem.
Egy szó mint száz, nekem bejött! Mit néztünk legutóbb? - Page 2 3845856932
Arról nem is beszélve, hogy előtte BD trailer volt, úgyhogy már akkor rázott a hideg...persze pozitív értelemben... Mit néztünk legutóbb? - Page 2 3920004554
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 11:33 am

London Boulevard-hát ez a filmet nem tudom, hová rakni, érdekes volt.
Dexter-végeztem az 5. évaddal. Az utolsó résznél felfaltam 1 csomag gumicukrot, annyira izgultam, nehogy lebukjon.
Vissza az elejére Go down
Bijjuss...

Bijjuss...


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 31

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyPént. Júl. 29, 2011 10:06 pm

Most, hogy a héten jóformán egyedül vagyok, filmeket nézegetek.

Drive Angry - Egész jo film volt. Bírtam benne a csajt. Cage-et meg amúgy is nagyon szeretem. Smile)

Negyedik - Elment, Alex tűrhető volt. A csajt itt is bírtam, Glee-ben is egész jo volt. xD Alex magyarhangjától viszont... grrrr... ://

Morning Glory - Jo volt, tetszett! A csaj kissé munkamániás. xD

Új Micimackó - Cuki volt, az eredeti feeling megmaradt, nem úgy, mint az új számítógépes, tv-s mesénél, de... olyan hülye szavak meg énekek voltak benne, :S

Koszorúslányok - Vicces jelenetek voltak benne. Egyszer nézős.

Disturbia - Kb. 8500-adszorra is ugyan annyira bírom. Shia! :P
Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 4:47 pm

szabani írta:
A negyedik-hát, erről se gondoltam, hogy ennyire tetszeni fog. Biztos megnézem újra valamikor. Ez az Alex gyerek nem rossz. És a film nagy részében azon gondolkoztam, honnan ismerős Henry, végül persze rájöttem.
Nekem a könyv nagy csalódás volt ebből. Nm jól van megírva, a filmet is inkább Alex húzza fel.
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 8:37 am

A negyedik-hát, erről se gondoltam, hogy ennyire tetszeni fog. Biztos megnézem újra valamikor. Ez az Alex gyerek nem rossz. És a film nagy részében azon gondolkoztam, honnan ismerős Henry, végül persze rájöttem.
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 7:43 am

Csak szexre kellesz-nem gondoltam, hogy ennyire tetszeni fog. Tervezem, hogy újra megnézem, mert több megszakítással sikerült végig nézni.
Vissza az elejére Go down
Bijjuss...

Bijjuss...


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 31

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 10:29 am

Toy Story maratont tartottunk Bogyóval. A 3-at még láttam tavaly moziban, de az első kettőt elég rendesen fel kellett eleveníteni. (A kis zöld űrlények a legjobbak. ^^)

HP1 - lassanként végignézem mind a 8 filmet. Smile)

Limonade Mouth - Szeretem a Diseny-s filmeket, meg jok benne a zenék, sztem.
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyPént. Júl. 22, 2011 7:16 am

Feláldozhatók-egész jól összeszedték az akció sztárokat. Stallone hogy megöregedett... Jason Statham-t bevállalnám egy körre.
Vissza az elejére Go down
Bijjuss...

Bijjuss...


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 31

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 11:36 am

HP7/2 - Hát... igazából tetszett, de annyira nem fogott meg, hogy utána megnézzem még pár ezerszer, mint régen, a többit. xD Lehet, hogy jobb, hogy előtte nem olvastam el a könyvet. És most ennek is vége... csak tízen valahány év mánia zárult le... : Mit néztünk legutóbb? - Page 2 2453078570
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 7:54 am

Tron-látványos volt még kis képernyőn is. Egy dolgot nem értettünk, hogy lett a csajból élő ember, ha ő csak egy progi?Attól, hogy Flynn odaadta a "bumerángját"?
Fekete hattyú- nagyon jó volt, végig feszülten ültem, és nagyon jó volt Natalie
Vissza az elejére Go down
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptySzer. Júl. 20, 2011 9:09 pm

Szeretném, ha szeretnél
Neveletlen hercegnő 2.
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyHétf. Júl. 18, 2011 8:50 am

Az utazó- jó volt, bár én komolyabb filmre számítottam. Mit néztünk legutóbb? - Page 2 449328063 Elég hihetetlen, hogy a vonaton megismerkedek egy nővel, aki meghív a szállodai lakosztályába, semmit se tudok róla és semmit nem kérdezek és persze 1 nap alatt szerelem. Gondolom, ennek köszönhetően a felénél már sejteni lehetett, hogy a matek tanár az, akit mindenki keres.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyVas. Júl. 17, 2011 5:16 pm

A nővérem húga
A valaki halálra akarja bőgni magát és utána még eret is akar vágni, akkor csak ajánlani tudom...szörnyű...
Mármint a történet szép, de szörnyű volt végignézni...nagyon szomorú...nem bírja az ilyet az én kis lelkem... Mit néztünk legutóbb? - Page 2 3289141866
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 EmptyPént. Júl. 15, 2011 7:21 am

Chi írta:
10 dolog, amit utálok benned - tudom, hihetetlen, de én eddig nem láttam ezt a filmet, de nagyon jókat röhögtem rajta, még akkor is, ha kiszámítható volt. És jó volt a szereposztás. Heath Mit néztünk legutóbb? - Page 2 1371890812 és Joseph Gordon-Levitt. Smile

Ezt a filmet én is nagyon szeretem, nem olyan régen belebotlottam valamelyik csatornán, akkor is néztem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mit néztünk legutóbb?
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mit olvastunk legutóbb?
» Mit hallgattunk legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off dumcsi :: Elfoglaltságok-
Ugrás: