Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Twinform  

 

 Mit néztünk legutóbb?

Go down 
+4
szabani
Fummie
Chi
Zafír
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Mit néztünk legutóbb? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 4 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 3:31 pm

szabani írta:
Match Point-én is felvettem a múltkor, tegnap megnéztem. Nekem kicsit hosszúnak és vontatottnak tűnt, de azért érdekes volt. Meglepődtem, hogy a terhes szeretőt lőtte le.

Aha, elég hosszúra sikeredett, de hát Woody Alen film. Very Happy Én is meglepődtem, de egyértelmű volt, hogy a jólétet nem fogja feladni... Viszont nagy mákja volt a gyilkosságnál.
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Mit néztünk legutóbb? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 4 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 2:44 pm

Mi Csengetett Mylord? maratont tartottunk Bogyóval, aztán őt kímélendő nagy magányomban én pedig Gyilkos Elmék maratont tartottam... Mit néztünk legutóbb? - Page 4 277638789
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 4 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 10:17 am

Match Point-én is felvettem a múltkor, tegnap megnéztem. Nekem kicsit hosszúnak és vontatottnak tűnt, de azért érdekes volt. Meglepődtem, hogy a terhes szeretőt lőtte le.
Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Mit néztünk legutóbb? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 4 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 8:29 am

Egyedül nem megy
Az Együtt lehetnénk filmfeldolgozása. Egy csomó mindent hiányoltam belőle, ahogy szokott ez lenni, de alapvetően egész jól megoldották a megfilmesítést.
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 4 EmptyPént. Júl. 01, 2011 7:15 am

A Constantine-t én is nagyon szeretem.
Grace klinika évadzáró rész-szinte folyamatosan potyogtak a könnyeim
True Blood 4/1-olyan fura, már teljesen elragaszkodtak a könyvtől, sok új szereplő, de a meglévő szereplők is elég másak, mint a könyvben. Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle.
Vissza az elejére Go down
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 39
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit néztünk legutóbb? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 30, 2011 7:36 pm

Transformers 3.
Tetszett, izgalmas volt. Csak azt sajnálom, hogy nem 3d-ben néztük meg; a barátnőmnek nem volt rá igénye, és nem akartam erőltetni.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Mit néztünk legutóbb? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 30, 2011 3:43 pm

Fummie írta:
Black Swan - Jó film volt, de annyira nem, amennyire istenítik.
Constantine - Hát én beleestem ebbe a filmbe. Meg Keanu-ba is, bár belé már rég. Very Happy Plusz tök jó karakterek voltak benne. Very Happy

A Black Swan című filmmel kapcsolatban nagyon vegyesek az érzelmeim. Az a film szó szerint ijesztő volt, az emberi elme legsötétebb mélységeit mutatta be.
A Constantine pedig nekem is nagy kedvenc, mert mind a férfi, mind a női főszereplőt nagyon bírom, mind a film témája mind a megvalósítása nagyon ott van! Mit néztünk legutóbb? - Page 4 3845856932
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 30, 2011 9:28 am

Kungfu panda 2-Kristóffal néztem, akire vigyázni szoktam, 1-2 alkalommal úgy nevetett, hogy muszáj volt nekem is nevetnem
Toy story 3- soha nem láttam még egyik részt se, véletlenül kapcsoltam ide. Aranyos film
Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Mit néztünk legutóbb? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 4 EmptySzer. Jún. 29, 2011 7:35 pm

Black Swan - Jó film volt, de annyira nem, amennyire istenítik.
Constantine - Hát én beleestem ebbe a filmbe. Meg Keanu-ba is, bár belé már rég. Very Happy Plusz tök jó karakterek voltak benne. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Mit néztünk legutóbb? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 4 EmptySzer. Jún. 29, 2011 10:32 am

Matching Point - valami Woody Alen film volt, szóval elég érdekes, de azért tetszett.
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Mit néztünk legutóbb? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 4 EmptySzer. Jún. 29, 2011 9:58 am

Szikraváros - Jó volt. Egyik ismerősöm ajánlotta, mert kértem tőle filmet. A legjobb a vége volt. Az volt benne az igazán jó, hogy szombaton néztem, pont miután Juhannusoltunk, és reggel megnéztük, hogy kel fel a nap, és a film vége pont erre emlékeztetett. Smile
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 39
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit néztünk legutóbb? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 4 EmptyKedd Jún. 28, 2011 9:52 pm

Kedves John. - Nem valószínű, hogy leülnék még egyszer megnézni, de egynek elment. Nem ütötte meg Nick Sparks megszokott szintjét.
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Mit néztünk legutóbb? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 4 EmptyKedd Jún. 28, 2011 11:37 am

Hadd tudjuk ki mit nézett dvd-n, tv-ben, moziban. Pozitív és negatív kritikát is szívesen látunk, hogy megússzunk egy katasztrófális mozizást vagy épp le nem maradjunk az év második legjobb filmjéről (mert az elsőt ugye mindenki tudja???).
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Mit néztünk legutóbb? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mit néztünk legutóbb?
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Mit olvastunk legutóbb?
» Mit hallgattunk legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off dumcsi :: Elfoglaltságok-
Ugrás: