Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Twinform  

 

 Mit néztünk legutóbb?

Go down 
+4
szabani
Fummie
Chi
Zafír
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 10:41 pm

Chi írta:
10 dolog, amit utálok benned - tudom, hihetetlen, de én eddig nem láttam ezt a filmet, de nagyon jókat röhögtem rajta, még akkor is, ha kiszámítható volt. És jó volt a szereposztás. Heath Mit néztünk legutóbb? - Page 3 1371890812 és Joseph Gordon-Levitt. Smile
Ó én ezt a filmet kb már szó szerint tudom, annyiszor láttam. Imádom. Very Happy Amúgy a Lovagregényben Wat a vörös hajú pasi, de én abban a filmben alapvetően mindenkit imádok, annyira jó karakterek vannak benne. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 8:35 pm

10 dolog, amit utálok benned - tudom, hihetetlen, de én eddig nem láttam ezt a filmet, de nagyon jókat röhögtem rajta, még akkor is, ha kiszámítható volt. És jó volt a szereposztás. Heath Mit néztünk legutóbb? - Page 3 1371890812 és Joseph Gordon-Levitt. Smile
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 6:36 pm

One Tree Hill 8. évad vége
Annyira jók voltak ezek a részek, nem is értem, miért csinálnak még egy évadot.
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 12:26 pm

Vagány nők klubja - sztem ez klasszikus, könyvben is szeretem.
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 8:09 am

Az igazság ára-nem számítottam rá, hogy ilyen jó lesz
True Blood 4/3- Eric annyira cuki, a könyvben is imádtam azt a részt Mit néztünk legutóbb? - Page 3 449328063 amikor elveszíti az emlékezetét
Vissza az elejére Go down
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyHétf. Júl. 11, 2011 8:05 pm

Fummie írta:
Lovagregény - Kizárólag szinkronosan. Ezer éve nem láttam, és Heath, na meg Paul Bettany Alföldi hangjával Mit néztünk legutóbb? - Page 3 2778344058
Ezt már én is nagyon régen láttam. De én nem csak ezt a két embert bírtam benne, hanem a vörös csákót is, akinek nem tudom a nevét. Very Happy
Vissza az elejére Go down
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyHétf. Júl. 11, 2011 5:39 pm

Fummie írta:
Lovagregény - Kizárólag szinkronosan. Ezer éve nem láttam, és Heath, na meg Paul Bettany Alföldi hangjával Mit néztünk legutóbb? - Page 3 2778344058
Paul Bettany... Mit néztünk legutóbb? - Page 3 2767833506 Ha más miatt nem, miatta én is mindig szívesen megnézem!!!
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyHétf. Júl. 11, 2011 8:30 am

Zafír írta:
szabani írta:
Diploma után- Rory azaz Alexis Bledel szerepelt benne, ezért voltam kíváncsi rá, nagyon bírtam a csajt a Szívek szállodájában.Egyik kedvenc sorozatom.

Jaaaj, én is bírom azt a csajt! Milyen volt a filmben?

Szerintem voltam olyan kis apró mozzanatok, ami olyan Rory-s volt, egyébként a film nem volt nagy szám.

Könnyű nőcske-elment

Vissza az elejére Go down
Fummie

Fummie


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Lost in the Darkness

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyHétf. Júl. 11, 2011 5:30 am

Lovagregény - Kizárólag szinkronosan. Ezer éve nem láttam, és Heath, na meg Paul Bettany Alföldi hangjával Mit néztünk legutóbb? - Page 3 2778344058
Vissza az elejére Go down
http://fummie09.freeblog.hu/
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyVas. Júl. 10, 2011 2:25 pm

szabani írta:
Diploma után- Rory azaz Alexis Bledel szerepelt benne, ezért voltam kíváncsi rá, nagyon bírtam a csajt a Szívek szállodájában.Egyik kedvenc sorozatom.

Jaaaj, én is bírom azt a csajt! Milyen volt a filmben?
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyVas. Júl. 10, 2011 1:14 pm

Diploma után- Rory azaz Alexis Bledel szerepelt benne, ezért voltam kíváncsi rá, nagyon bírtam a csajt a Szívek szállodájában.Egyik kedvenc sorozatom.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyVas. Júl. 10, 2011 10:52 am

Harry Potter és a Főnix Rendje - A kedvenc részem az Azkanani fogoly után, amiben nagy része van Sirius Black-nek és Gary Oldmannek... Mit néztünk legutóbb? - Page 3 2453078570 Imádom a karaktert és a színészt egyaránt! Mit néztünk legutóbb? - Page 3 2311008313
Vissza az elejére Go down
Chi

Chi


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Sohaország

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptySzomb. Júl. 09, 2011 6:27 pm

szabani írta:
Elhajlási engedély-többször is erőltetettnek éreztem, egyszer elég volt
Na, ezt én is megnéztem ma, de nem vagyok oda érte. Nekem ez sok volt.

Az időgép - már nagyon sokszor láttam, de még mindig jó.

Perzsia hercege - ez a másik megunhatatlan film. Tele van poénnal, jó a látvány, a pasi is, meg imádom, ahogy évődnek a csajjal.

Most nézem a Matykótesvért.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptySzomb. Júl. 09, 2011 12:59 pm

Zafír írta:
Transformers 3
... de már ne legyen több része, már így is erőltetett picit...
Nekem Hála Istennek nincs ilyen gondom, mert az első két részt nem láttam, illetőleg csak néhány percet, amikor oda-oda kapcsolgattam az HBO-n... Mit néztünk legutóbb? - Page 3 1415013262
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyPént. Júl. 08, 2011 8:10 pm

Transformers 3

3D-ben néztük, de nem érte meg, nem volt olyan sok 3D-s jelenet, simán is ugyanolyan hatásos lett volna. Amúgy jó kis film volt, de már ne legyen több része, már így is erőltetett picit...
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyPént. Júl. 08, 2011 4:00 pm

Elhajlási engedély-többször is erőltetettnek éreztem, egyszer elég volt
Vissza az elejére Go down
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptySzer. Júl. 06, 2011 7:38 pm

Transformers 3 - vagy ahogyan valakitől a minap hallottam, Transformátor 3... Mit néztünk legutóbb? - Page 3 1415013262
Nekem tetszett, nagyon látványos volt, néha túlzottan is, éreztem, hogy a szemem már nem tudja befogadni, az agyam pedig nem képes feldolgozni a sok információt amivel bombázzák... Mit néztünk legutóbb? - Page 3 277638789 Bár én nyolc és fél órányi munka után néztem...
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptySzer. Júl. 06, 2011 11:11 am

Bunyó-nem igazán rajongok a srácért és a bunyóért sem, de azért végig néztem, még egyszer nem tenném.
Vissza az elejére Go down
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyKedd Júl. 05, 2011 7:54 am

Kellékfeleség-tetszett, volt benne 1-2 jó poén
Vissza az elejére Go down
LuluDarling

LuluDarling


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Forks

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 6:58 pm

Brainie írta:

ezt én is néztem, és előtte A magot is. ezt ha leadják a tv-ben, mindig megnézem :P
Én is a Magot néztem, szeretem az ilyen típusú sci-fi-ket, nem a katasztrófafilmeket, inkább az ilyen tudományos-világmegmentőseket, bár ebben a műfajban az Armageddon szerintem verhetetlen. Very Happy

Az Álmosvölgy legendáját nem néztem, de megvan DVD-n, és nagyon szeretem. Mondjuk Johnny majdnem mindegyik filmjét imádom... Mit néztünk legutóbb? - Page 3 1415013262
Vissza az elejére Go down
Brainie

Brainie


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 34

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:26 pm

Zafír írta:

Álmosvölgy legendája Johny Depp Mit néztünk legutóbb? - Page 3 2774444739

ezt én is néztem, és előtte A magot is. ezt ha leadják a tv-ben, mindig megnézem :P
Vissza az elejére Go down
Zafír
Admin
Zafír


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2011. Jun. 25.
Age : 37

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 10:56 am

Szoffy írta:
Én most a Nana anime sorozatba vagyok belebuzulva Very Happy Már azt sem tudom hányszor nézttem végig és ma rátaláltam a filmjéte is Very Happy Juj na ma tuti maratonom lesz megint Very Happy

Azt én is szeretem. Mondjuk annyi a bajom vele, hogy depis leszek tőle... Mit néztünk legutóbb? - Page 3 1371890812 Mit néztünk legutóbb? - Page 3 1415013262
Álmosvölgy legendája Johny Depp Mit néztünk legutóbb? - Page 3 2774444739
Vissza az elejére Go down
https://besttwilighters.hungarianforum.net
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 8:10 am

A szív bajnokai-tetszett, szeretem az igaz történeteket. Reményt adnak, hogy vannak még jó emberek és nem olyan elcseszett a világ.
Vissza az elejére Go down
Szoffy

Szoffy


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Jul. 03.
Age : 29
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyVas. Júl. 03, 2011 7:52 pm

Én most a Nana anime sorozatba vagyok belebuzulva Very Happy Már azt sem tudom hányszor nézttem végig és ma rátaláltam a filmjéte is Very Happy Juj na ma tuti maratonom lesz megint Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://wolfgirldiscovery.blogspot.com/
szabani

szabani


Hozzászólások száma : 170
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 EmptyVas. Júl. 03, 2011 11:06 am

Sejtcserés támadás-hát, elment egynek
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit néztünk legutóbb?   Mit néztünk legutóbb? - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mit néztünk legutóbb?
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mit olvastunk legutóbb?
» Mit hallgattunk legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off dumcsi :: Elfoglaltságok-
Ugrás: